FiFa 4 aLL
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Se fura chiar asa??

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
3Dw4Rd
JuNiOr
JuNiOr
3Dw4Rd


Mesaje : 26
Data de înscriere : 17/08/2008

Se fura chiar asa?? Empty
MesajSubiect: Se fura chiar asa??   Se fura chiar asa?? EmptyJoi Aug 21, 2008 7:49 am

Seviilla are 2 clasici! De ce nu ati vazut asta??Bine ca sariti pe mine cand gresesc niste cifre, dar voi nu il vedeti pe ala! Boniek si Leonardo sunt de la CLASICI! Sevilla are 2 clasici! Eu propun ca Sevilla sa piarda toate meciurile din tur la masa verde, viper sa fie inlocuit cu un alt player, sa i se ia un clasic(cel mai bun), iar dak nu sa gaseste inlocuitor, Sevilla sa fie descalificata de tot!!!
Sus In jos
nEb1
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR



Mesaje : 64
Data de înscriere : 16/08/2008

Se fura chiar asa?? Empty
MesajSubiect: Re: Se fura chiar asa??   Se fura chiar asa?? EmptyJoi Aug 21, 2008 11:21 am

Cine tia dat voie sa faci scandal aici?
Sus In jos
viper
JuNiOr
JuNiOr



Mesaje : 6
Data de înscriere : 20/08/2008

Se fura chiar asa?? Empty
MesajSubiect: Sevilla   Se fura chiar asa?? EmptyJoi Aug 21, 2008 11:44 am

Tu propoui prost ma...
in primul rand am intrat ieri in camp ca mi-a dat adminul echipa
transf erau facute de ala care a fo inaintea mea;)
sh clasicul am vazut l transf market k e cumparat;)
dak te-am batut sh ai valencia nu trebuie sa cauti scuze...joc cu tine 10 meciuri sh nu imi iei unu...veziti d treaba ta...sh nu prpopune tu nmk k d aia sunt admini....sh VINA NU IMI APARTINE!!!SA FIE CLAR AMICE!!
Sus In jos
3Dw4Rd
JuNiOr
JuNiOr
3Dw4Rd


Mesaje : 26
Data de înscriere : 17/08/2008

Se fura chiar asa?? Empty
MesajSubiect: Re: Se fura chiar asa??   Se fura chiar asa?? EmptyJoi Aug 21, 2008 12:59 pm

viper a scris:
Tu propoui prost ma...
in primul rand am intrat ieri in camp ca mi-a dat adminul echipa
transf erau facute de ala care a fo inaintea mea;)
sh clasicul am vazut l transf market k e cumparat;)
dak te-am batut sh ai valencia nu trebuie sa cauti scuze...joc cu tine 10 meciuri sh nu imi iei unu...veziti d treaba ta...sh nu prpopune tu nmk k d aia sunt admini....sh VINA NU IMI APARTINE!!!SA FIE CLAR AMICE!!


Recunosc ca nu sunt superjucator ca tn, dar inainte sa intri in competitie citeste regulamentul mai intai!! am zis eu ceva ca m-ai batut??? Question Question Question despre ce vb eu si despre ce vb u! atunci ar trebui sa fie tras la raspundere cel care a facut fisierul cu fifa!
Sus In jos
KyMx
AdMiNiStRaToR
AdMiNiStRaToR



Mesaje : 67
Data de înscriere : 16/08/2008

Se fura chiar asa?? Empty
MesajSubiect: Re: Se fura chiar asa??   Se fura chiar asa?? EmptySam Aug 23, 2008 8:21 pm

Se fura chiar asa?? Estebi10

deci treaba e pe bune Razz nu e nimic "ilegal" Basketball 3dw4rd te rog mai intai uitate bine la transfeuri + free agent inainte sa acuzi geek
Sus In jos
https://fifa4all.twilight-mania.com
3Dw4Rd
JuNiOr
JuNiOr
3Dw4Rd


Mesaje : 26
Data de înscriere : 17/08/2008

Se fura chiar asa?? Empty
MesajSubiect: Re: Se fura chiar asa??   Se fura chiar asa?? EmptyDum Aug 24, 2008 12:54 pm

Oke, greseala mea! Inchideti topicul! Suspect
Sus In jos
Continut sponsorizat





Se fura chiar asa?? Empty
MesajSubiect: Re: Se fura chiar asa??   Se fura chiar asa?? Empty

Sus In jos
 
Se fura chiar asa??
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FiFa 4 aLL :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: